Sonoff B05-BL-A60

Kód: 108205
279 Kč 231 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Možnosti doručení
WiFi Stmívatelná RGB LED žárovka

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
nad 3000 Kč
KVALITNÍ SERVIS
KVALITNÍ SERVIS
mobilních telefonů
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Wi-Fi LED žárovka Sonoff B05 udělá z každého svítidla a z každé lampy chytré osvětlení. Jen se našroubuje do stávající objímky a můžete ji ovládat vzdáleně přes internet.Využívá cloudového prostředí Amazon Web Services (AWS) pro zabezpečené připojení do internetu a pro ovládání pomocí připojené aplikace eWeLink z mobilního telefonu (Android i iPhone) odkudkoliv na světě. Aplikace eWeLink a služby spojené s provozem zařízení jsou poskytovány zdarma.
Bílé i barevné světlo
Možnost nastavení teploty barvy (teplá nebo studená bílá 2700-6500K)
Stmívání 1% - 100%
Různé odstíny RGB barev
Remote ON/OFF – Zapnutí a vypnutí na dálku odkudkoliv na světě pomocí aplikace eWeLink, která je dodávána a jejíž používání je vždy zdarma
Sync Status – Stav spínače (zapnuto/vypnuto) je v aplikaci E-WeLink zobrazován v reálném čase bez ohledu na to, jakým způsobem došlo k přepnutí vypínače (stisknutím tlačítka, na dálku, časovačem, programem, chytrou scénou...)
Timing – Neomezené možnosti programovaní vypínače (časovač, pravidelné zapínání a vypínání v určitých intervalech, odpočet času...)
Share Control – Sdílení spínače s více uživateli (například s ostatními členy domácnosti)
Smart Scene – Chytré scény - programování vypínače na základě událostí z jiných zařízení (například rozsvícení světla po otevření dveří, zvýšení teploty a podobně)
Scene – Scény – Hromadné operace více zařízení najednou
Voice Control – Hlasové ovládání - Snadná integrace s  Amazon Alexa, Google Home
Specifikace
220-240V AC 50Hz 9W
Svítivost 806 lm
Teplota světla nastvitelná 2700 - 6500 K
Patice E27
Úhel světla 120 st.
WiFi 802.11b/g/n 2.4 GHz
Pohotovostní spotřeba 0,5W max.
Životnost 10 000 hodin
Použití a párování s aplikací eWeLink
Jak by se dalo očekávat, tato žárovka nevyžaduje žádnou složitou intalaci. Jen se zašroubuje do objímky (patice E27), jako běná žárovka. Pro ovládání přes WiFi je potřeba ji spárovat s aplikací eWeLink.Párování do aplikace eWeLink se provádí přes Bluetooth - při prvním připojení do elektrické sítě je žárovka první 3 minuty v Bluetooth párovacím režimu, který signalizuje "dýcháním" (postupné zesilování a tlumení intenzity světla). Va aplikaci eWeLink zvolte párovací metodu "Bluetooth". Aplikace Vás provede celým procesem až po zadání parametrů WiFi.
Pro případné další uvedení do párovacího režimu žárovku rozsvítíme a pak 3x vypneme a 3x zapneme vždy asi na 1 s. Žárovka začne "dýchat" a tím signalizuje, že je v režimu, kdy ji můžeme připojit do našeho účtu v aplikaci eWeLink pomocí párovací metody Bluetooth.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: