WiFi zásuvka POW s měřením spotřeby 16 A - Tuya

Kód: 108322
519 Kč 429 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
Chytrá Wi-Fi zásuvka s měřením spotřeby

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
nad 3000 Kč
KVALITNÍ SERVIS
KVALITNÍ SERVIS
mobilních telefonů
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Chytrá WiFi zásuvka s českou kulatou zástrčkou je ovládaná buď lokálně tlačítkem nebo z mobilního telefonu či tabletu (Android i iOS), přes internet pomocí aplikace Tuya.
Toto je nová vylepšená verze. Stejný vnější design, ale navíc:- zvýšená maximální zátěž na 16 A- měření spotřeby
Wi-Fi spínače, vypínače a zásuvky jsou určeny k ovládání elektrických spotřebičů vzdáleně přes internet. Využívají cloudového prostředí Amazon Web Services (AWS) pro zabezpečené připojení do internetu a ovládání pomocí mobilní aplikace Tuya z mobilního telefonu (Android i iPhone) odkudkoliv na světě. Aplikace Tuya a služby spojené s provozem vypínačů jsou poskytovány zdarma. Napájení je řešeno přímo z 230 V a výstupem (rovněž 230 V) lze ovládat spotřebiče až do zátěže 16 A. Chytrou zásuvku stačí zapojit, připojit k domácí Wi-Fi síti a během pár vteřin můžete ovládat spotřebiče odkudkoliv na světě.
Měření spotřeby
Zásuvka umí měřit napětí a protékající proud. Z toho vypočítá příkon připojeného spotřebiče a celkovou spotřebu. Celkovou spotřebu ukládá (do cloudu) a vytváří z ní přehledný graf po dnech a měsících.
Na základě všech naměřených hodnot je možné vytvářet různé užitečné automatizace.
Tuya - Co je to Tuya
Tuya - první kroky s aplikací - registrace účtu
Tuya- ukázka přidání nového zařízení
Chytrá WiFi zásuvka s českou specifikací je ovládaná buď lokálně tlačítkem nebo z mobilního telefonu či tabletu (Android i iOS), přes internet pomocí aplikace Tuya.Wi-Fi spínače, vypínače a zásuvky jsou určeny k ovládání elektrických spotřebičů vzdáleně přes internet. Využívají cloudového prostředí Amazon Web Services (AWS) pro zabezpečené připojení do internetu a ovládání pomocí mobilní aplikace Tuya z mobilního telefonu (Android i iPhone) odkudkoliv na světě. Aplikace Tuya a služby spojené s provozem vypínačů jsou poskytovány zdarma. Napájení je řešeno přímo z 230 V a výstupem (rovněž 230 V) lze ovládat spotřebiče až do zátěže 16 A. Chytrou zásuvku stačí zapojit, připojit k domácí Wi-Fi síti a během pár vteřin můžete ovládat spotřebiče odkudkoliv na světě.
Příklady nejčastějšího použití:
časové spínání - kdekoliv potřebujete pravidelně spínat nějaký spotřebič - zásuvka dává opravdu velké možnosti časování (viz níže). Podobné zásuvky jsou velmi populární například u akvaristů, kteří potřebují pravidelně spínat osvětlení, filtraci, topení a podobně. Zásuvka navíc umožňuje využít externích informací (například čas západu/východu slunce, předpověď počasí) a spustit/vypnout spotřebič na základě těchto údajů.
vzdálené ovládání - jsou situace, kdy je vzdálené sepnutí spotřebiče téměř nutností. Například topení na chalupě. Není nic jednoduššího, než zapojit přímotop* do chytré zásuvky a zapnout topení na dálku 2 hodiny před příjezdem na chalupu.
Chytré scény
zásuvka můžete zapínat skupinově (když se zapne jedna, zapnou se automaticky všechny ostatní)
zásuvku můžete zapínat na základě hodnot (například teploty), naměřených jinými senzory, podporujícími platformu Tuya
zásuvka se může vypnout, pokud je zatížena na více, než X wattů
jiný chytrý spínač Tuya se může zapnout/vypnout, pokud tato zásuvka naměří určitý protékající proud
Možností použití je velmi mnoho a nemá smysl je všechny vyjmenovávat. Pokud si nejste jisti, zda je tato zásuvka vhodná pro Vaše konkrétní potřeby, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme.
Kromě dálkového ovládání nabízí WiFi zásuvka mnoho možností časování a programování ve spolupráci s ostatními spotřebiči.
Jako všechny naše produkty, i chytrá zásuvka podporuje ovládání hlasem pomocí Google Assistant, Google Home a Amazon Alexa.
Děti v bezpečí
Zásuvka je vybavena bezpečnostní krytkou, která zajišťuje ochranu vašich dětí.                               
Specifikace:
Zásuvka má na obou stranách klasickou českou zásuvku a zástrčku se středovým zemnícím kolíkem
Napětí: 90 ~ 250V  max. 16 A / 3500 W
Wifi standard: 2.4GHz 802.11 b/g/n
Wifi frekvence: 2.412-2.462GHz
Typ zabezpečení: WEP/TKIP/AES/WPA-PSK/WPA2-PSK
Provozní teplota: 0oC-40oC
Certifikace: CE/RoHS/FCC
Hmotnost: 165 g
Rozměry: 110 x 62 x 52,5 mm
Materiál: ABS V0 Odolný vůči hoření
UPOZORNĚNÍ: Zásuvka po vypnutí rozpojí kontakt, který je na pravé straně. Norma ČSN 33 2000-4-46 umožňuje v pevných zásuvkách zapojení pracovního vodiče na obou stranách, nicméně je v ČR standardem zapojovat "fázi" vlevo. V takovém případě to znamená, že i po vypnutí této zásuvky bude v levé zdířce stále neodpojená fáze. Z tohoto důvodu není možné používat podobné zásuvky pro bezpečné odpojení spotřebiče. V případě jakékoliv manipulace se spotřebičem, která by mohla způsobit úraz elektrickým proudem, spotřebič fyzicky odpojte ze zásuvky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: