ZigBee brána NEO NAS-GW02B LAN TUYA

Kód: 109913
749 Kč 619 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Objevte NEO NAS-GW02B, centrální bránu ZigBee s LAN TUYA pro snadnou integraci a automatizaci chytré domácnosti. Kompatibilní s širokou škálou zařízení, včetně senzorů, sirén, chytrých zásuvek a žárovek. Nabízí spolehlivé připojení díky podpoře protokolu ZigBee 3.0, s možností vytváření inteligentních scén a vzdáleného ovládání přes aplikaci Smart Life. Bezpečná, rychlá a efektivní cesta k moderní domácnosti.

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
nad 3000 Kč
KVALITNÍ SERVIS
KVALITNÍ SERVIS
mobilních telefonů
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Centrální brána ZigBee NEO NAS-GW02B LAN TUYA

Udělejte správu vaší chytré domácnosti snadnou. Brána NEO NAS-GW02B umožňuje propojit různá zařízení, ovládat je prostřednictvím aplikace TUYA / Smart Life a automatizovat jejich provoz. Stačí vybraná zařízení spárovat a nakonfigurovat! Produkt také umožňuje šifrování dat, což se promítá do bezpečnosti používání. Podporuje také LAN a protokol ZigBee 3.0, takže může poskytovat rychlé a stabilní bezdrátové připojení.

Ovládejte svá zařízení pomocí smartphonu

Brána NEO vám umožní přidat vybraná zařízení do aplikace Smart Life. To vám dá možnost vzdáleně ovládat připojená zařízení, kontrolovat jejich stav a také přijímat užitečné notifikace týkající se jejich provozu. Nyní máte vše, co potřebujete, na dosah ruky!

Bezproblémová konfigurace

Spárování vašich zařízení s bránou nebude problém a obdržíte notifikaci, když je proces správně dokončen. Produkt je kompatibilní s širokou škálou vybavení, jako jsou senzory, sirény alarmů, chytré zásuvky, žárovky, vypínače a další. Možnosti jsou opravdu rozsáhlé! Navíc protokol ZigBee 3.0 zaručuje rychlé a spolehlivé připojení - špatná kvalita signálu je minulostí.

Vytvořte inteligentní scény

Propojte vybraná zařízení a automatizujte jejich provoz. S bránou můžete například nastavit, aby siréna alarmu zazněla, když snímač pohybu a snímač otevření dveří zaregistrují, že někdo vstoupil do bytu, snímač záplavy detekuje únik a snímač teploty indikuje, že v místnosti je příliš teplo. Vytvořte chytré scény a užijte si větší pohodlí ve svém domově!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hub/Gateway/Brána
EAN: 6924715900599
P/N: NAS-GW02B

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: