ZigBee Koordinátor CC2531 s anténou

Kód: 108332
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
nad 3000 Kč
KVALITNÍ SERVIS
KVALITNÍ SERVIS
mobilních telefonů
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

ZigBee koordinátor (controller) s odnímatelnou anténou pro lepší výkon ZigBee sítě - vhodný pro menší sítě do 20-30 ZigBee zařízení.
Vhodný jako koordinátor nebo router* pro zigbee2mqtt addon nebo ZHA na serveru Home Assistant.Vhodný také jako ZigBee Sniffer**
Funkce donglu (koordinátor, router nebo sniffer) je daná použitým FW, který Vám na přání nahrajeme před odesláním. Např. koordinátor nelze použít jako sniffer a podobně.
Nekompatibilní s aplikací Tuya a eWeLink!
Koordinátor
Standardně dodáváme jako koordinátor a vždy do něj nahráváme nejnovější "Z-Stack_Home_1.2 default firmware". Pokud u objednávky není žádná poznámka, dodáváme dongle s FW koordinátor.
* Router
Pokud si přejete tento dongle používat jako router (posilovač) ZigBee sítě, nahrajeme do něj "router FW" router-cc2531-std.hex - v takovém případě prosím do objednávky uveďte poznámku "nahrát router FW" (cena se tím nemění).
** Sniffer
ZigBee Sniffer je velmi užitečný nástroj pro sledování ZigBee provozu - např. potřebujete-li zjistit, který ZigBee kanál je ve Vašem okolí již obsazený a jaký je na něm provoz. V takovém případě Vám do CC2531 nahrajeme FW zboss_sniffer.hex - viz zde. Při koupi napište do poznámky "dodat jako sniffer" (cena se tím nemění).
Seznam podporovaných zařízení addonem zigbe2mqtt najdete zde.
Část zisku z prodeje koordinátorů věnujeme na podporu projektu zigbee2mqtt (najdete nás mezi pravidelnými sponzory autora addonu).
Toto je námi otestovaný koordinánor pro servery Home Assistant na HW Raspberry nebo UmaxDříve (když jsme měli menší síť), používali jsme tento koordinátor na serveru UMAX, kde spolehlivě obsluhoval asi 20 ZigBee zařízení viz mapa níže.
Pro větší sítě (nad 20 ZigBee prvků) doporučujeme výkonnější koordinátor, který nabízíme zde Sonoff Zigbee 3.0 USB Dongle Plus
Specifikace:
Rozměry desky 41 x 16 mm (bez USB a antény)
Délka součástky včetně USB a konektoru antény je 66 mm
Anténa má celkovou délku 105 mm
Operční frekvence 2,405 - 2,485 GHz
Rychlost bezdrátové komunikace 250 KBaud
Spotřeba <20 mA (příjem); <25 mA (vysílání)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: