Sonoff SNZB-01P Zigbee tlačítko
Kód: 109925


Související produkty
Detailní popis produktu
SNZB-01P - Multifunkční Chytré Tlačítko
SNZB-01P představuje chytré tlačítko navržené pro moderní inteligentní domácnost. S podporou Zigbee 3.0 protokolu, je toto tlačítko plně kompatibilní s řadou Zigbee bran, včetně SONOFF iHost, NPanel Pro a ZB Bridge Pro, a lze jej integrovat do systémů jako Zigbee2MQTT a Home Assistant pro rozšířené možnosti automatizace.


Toto tlačítko přináší různorodé možnosti ovládání - jednoduchý stisk, dvojitý stisk nebo dlouhé podržení pro aktivaci scén nebo příkazů. Ve spojení s NSpanel Pro se může stát dokonce praktickým bezdrátovým zvonkem. Díky výdrži baterie až 5 let je SNZB-01P synonymem pro dlouhodobou a spolehlivou službu.




Každé tlačítko je dodáváno s sadou ikonových nálepek, které vám umožní snadno identifikovat, k čemu je jednotlivé tlačítko určeno – ať už k ovládání světel, zabezpečení domu nebo jiných chytrých zařízení.
Podobně jako SNZB-02P, i SNZB-01P nabízí flexibilní možnosti montáže: pomocí 3M pásky, kovové destičky nebo šroubů, což umožňuje umístění tlačítka kdekoli v domě pro maximální pohodlí a dostupnost.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Senzory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 6920075740615 |
| Baterie: | CR2477 (3V) |
| Baterie v balení: | Ano |
| Rozměry: | 45x45x17,7mm |
| Materiál: | PC |
| Životnost baterie: | 5 Let |
| P/N: | SNZB-01P |
SNZB-01P User Guide
SONOFF SNZB-01P Zigbee Wireless Switch
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Shenzhen Sonoff Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 3F & 6F, Bldg A, No. 663, Bulong Rd, Shenzhen, Guangdong, China |
| E-mail : | support@itead.cc |
| Zástupce výrobce v EU : | PAMITECH s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Náměstí 21/23, 594 01 Velké Meziříčí |
| E-mail zástupce v EU : | info@pamitech.cz |
