Tuya 5V/7-32V 2CH + RF

Kód: 108284
549 Kč 454 Kč bez DPH
Skladem - k expedici (2 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení
2 kanálový WiFi spínač s RF

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
nad 3000 Kč
KVALITNÍ SERVIS
KVALITNÍ SERVIS
mobilních telefonů
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Tento dvoukanálový WiFi modul je možno použít na běžné spínání (zapnuto/vypnuto), ale také na krátké beznapěťové spojení dvou kontaktů (vhodné například na ovládání garážových vrat nebo vjezdových bran). Doba propojení kontaktů (Inching, nebo-li prodleva vypnutí) se dá nastavit hardwarově (přepínačem na desce spínače) na pevnou dobu cca 1s, nebo také softwarově (přes aplikaci Tuya) na dobu 0,5 s až 3600 s (1 hodina).
Tento spínač umožňuje také lokální ovládání pomocí RF ovladačů
NOCOMNC
Připojení kontaktů na COM a NO (normally open) - je-li spínač vypnutý, jsou tyto kontakty rozpojeny. Zapnutím spínače dojde k jejich spojení.Připojení kontaktů na COM a NC (normally closed) - je-li spínač vypnutý, jsou tyto kontakty spojeny. Zapnutím spínače dojde k jejich rozpojení.
3 pracovní módy:
Opakovaným stisknutím příslušného tlačítka (viz obrázek výše) lze spínač postupně přepínat mezi režimy v tomto pořadí:
Selflocking - normální zapínání a vypínání obou kanálů nezávisle na sobě (spínač po zapnutí zůstává zapnutý, dokud jej nevypnete)
Interlocking - pouze jeden kanál může být zapnutý. Při zapnutí druhého kanálu se první automaticky vypne (vhodné například pro ovládání žaluzií nebo změnu polarity u stejnosměrných motorů)*
Inching - relé se po zapnutí sama automaticky vypnou po cca 1s (vhodné např na ovládání garážových vrat)
Nastavení pracovních módů je také možné provést přes aplikaci Tuya. Módy jsou tam nazvány Selflock, Interlock a Momentary.V módu Momentary (inching) je možné nastavit prodlevu vypnutí v rozsahu 0,5 s až 60 s (1 minuta).Je zde také možnost nastavení stavu relátek po výpadku proudu. Na obrázku níže je "Power on relay status" vypnuto = spínač bude po výpadku proudu vypnutý. Po zapnutí této funkce bude vždy po výpadku proudu zapnutý.
Jedná se o dvoukanálovou verzi jinak velmi podobného spínače Tuya 5V/7-32V "Selflocking"
Spínač je možno napájet 5V DC micro USB konektorem (nabíječkou na telefon, USB portem z počítače) nebo 7-32 V AC/DC na svorkovnici. Spínat pak může cokoliv (nař. 30V DC 10 A nebo 230 V AC do 10 A) bez ohledu na napájení (napájecí a spínaná část jsou odděleny).
Při paralelním připojení ke stávajícímu tlačítku ovládání garážových vrat nebo vjezdové brány, umožňuje vzdálené ovládání po internetu odkudkoliv na světě.
Při použití, jako "ovladač" vrat či brány, samotný spínač neumožňuje sledování stavu (nepozná, zda-li jsou vrata otevřena či zavřena). V aplikaci bude vždy vidět jako vypnutý, sepne se jen na 0,7 s po zapnutí.
Tuto funkci kontroly stavu má až tento Chytrý WiFi Otevírač Garážových Vrat - Tuya
Ilustrační video, popisující základní vlastnosti podobného jednokanálového spínače Sonoff 5V/7-32V
* příklady použití funkce Interlocking a schéma zapojení stejnosměrných a střídavých motorů (se dvěma fázemi - např. žaluzie)
Párování RF ovladače
Stiskněte tlačítko daného kanálu po dobu cca 4 sekund, dokud se nerozsvítí modrá LED. Poté stiskněte tlačítko na RF ovladači. Modrá LED blikne a tím signalizuje úspěšné spárování RF ovladače.Pro párování druhého kanálu postup opakujte s jiným tlačítkem RF ovladače (nebo s úplně jiným RF ovladačem).
Mazání RF ovladač
Stiskněte dané tlačítko na spínači a držte asi 15 sekund - nejdříve se rozsvítí modrá LED, pak červená dioda začne blikat a nakonec modrá zase zhasne - pak teprve tlačítko pusťte. Následně stiskněte tlačítko RF ovladače, které chcete smazat. Tím se smažou všechny spárované RF ovladače na daném kanálu.Pro druhý kanál postup opakujte druhým manuálním tlačítkem.
Specifikace
Počet nezávislých kanálů: 2
Rozměry: 103 mm * 33 mm * 20 mm
Napájení: 5V DC nebo 7V-32V AC/DC
LED diody: 3 LED diody, indikující wifi status a stav obou relé (zapnuto/vypnuto)
Spotřeba: <1W
Pohotovostní proud: 80 mA
Max. proudové zatížení relé: 10 A
Podporuje ovládání zařízení s různou voltáží
Životnost relé: více jak 10 milionů sepnutí
Maximální čas sepnutí relé: 15 ms
Maximální čas rozepnutí relé: 5 ms
Pracovní teplota: 0 oC - 40 oC
Pracovní vlhkost: 40% ~ 80% RH
Dodáváno bez plastové krabice (viz obrázek)
Užitečné odkazy
Tuya - Co je to Tuya
Tuya - první kroky s aplikací - registrace účtu
Tuya- ukázka přidání nového zařízení
TasmotaAno, umíme

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: