WiFi Zásuvka s měřením spotřeby 16 A - Tuya

Kód: 108323
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
Chytrá WiFi zásuvka s měřením spotřeby je ovládaná buď lokálně tlačítkem nebo z mobilního telefonu či tabletu (Android i iOS), přes internet

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
nad 3000 Kč
KVALITNÍ SERVIS
KVALITNÍ SERVIS
mobilních telefonů
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Chytrá WiFi zásuvka s měřením spotřeby je ovládaná buď lokálně tlačítkem nebo z mobilního telefonu či tabletu (Android i iOS), přes internet pomocí aplikace Tuya.Wi-Fi spínače, vypínače a zásuvky jsou určeny k ovládání elektrických spotřebičů vzdáleně přes internet. Využívají cloudového prostředí Amazon Web Services (AWS) pro zabezpečené připojení do internetu a ovládání pomocí mobilní aplikace Tuya z mobilního telefonu (Android i iPhone) odkudkoliv na světě. Aplikace Tuya a služby spojené s provozem vypínačů jsou poskytovány zdarma. Napájení je řešeno přímo z 230 V a výstupem (rovněž 230 V) lze ovládat spotřebiče až do zátěže 16 A. Chytrou zásuvku stačí zapojit, připojit k domácí Wi-Fi síti a během pár vteřin můžete ovládat spotřebiče odkudkoliv na světě.
Tuya - Co je to Tuya
Tuya - první kroky s aplikací - registrace účtu
Tuya- ukázka přidání nového zařízení
Měření spotřeby
Zásuvka umí měřit napětí a protékající proud. Z toho vypočítá příkon připojeného spotřebiče a celkovou spotřebu. Celkovou spotřebu ukládá (do cloudu) a vytváří z ní přehledný graf po dnech a měsících.
Na základě všech naměřených hodnot je možné vytvořit téměř jakoukoliv automatizaci.
 Příklady nejčastějšího použití:
časové spínání - kdekoliv potřebujete pravidelně spínat nějaký spotřebič - zásuvka dává opravdu velké možnosti časování (viz níže). Podobné zásuvky jsou velmi populární například u akvaristů, kteří potřebují pravidelně spínat osvětlení, filtraci, topení a podobně. Zásuvka navíc umožňuje využít externích informací (například čas západu/východu slunce, předpověď počasí) a spustit/vypnout spotřebič na základě těchto údajů.
vzdálené ovládání - jsou situace, kdy je vzdálené sepnutí spotřebiče téměř nutností. Například topení na chalupě. Není nic jednoduššího, než zapojit přímotop* do chytré zásuvky a zapnout topení na dálku 2 hodiny před příjezdem na chalupu.
Chytré scény
zásuvka můžete zapínat skupinově (když se zapne jedna, zapnou se automaticky všechny ostatní)
zásuvku se můžete zapínat na základě hodnot (například teploty), naměřených jinými senzory, podporujícími platformu Tuya
zásuvka může upozornit nebo zapnout/vypnout jiný Tuya vypínač, klesne-li (nebo překročí) příkon spotřebiče určité watty
zásuvka umí upozornit, pokud je více než 30 minut offline
Příklad automatizace, která pošle notifikaci do mobilu, že přes zásuvku teče více, než 2000 W
Možností použití je velmi mnoho a nemá smysl je všechny vyjmenovávat. Pokud si nejste jisti, zda je tato zásuvka vhodná pro Vaše konkrétní potřeby, zavolejte nám, rádi Vám poradíme.
Kromě dálkového ovládání nabízí WiFi zásuvka mnoho možností časování a programování ve spolupráci s ostatními spotřebiči.
Jako všechny naše produkty, i chytrá zásuvka podporuje ovládání hlasem pomocí Google Assistant, Google Home a Amazon Alexa.
Děti v bezpečí
Zásuvka je vybavena bezpečnostní krytkou, která zajišťuje ochranu vašich dětí.                               
Specifikace:
Zásuvka kombinuje hybridní vidlici EU typ E/F a zásuvku typu FR (Česká kulatá se zemnícím kolíkem), aby bylo dosaženo maximální univerzálnosti použití v rámci Evropské unie a tím sníženy náklady na výrobu. Z pohledu bezpečnosti tato kombinace nepředstavuje žádné riziko, neboť všechny spotřebiče budou patřičně uzemněny.
Napětí: 90 ~ 250 V  max. 16 A / 3500 W
Doporučené dlouhodobé zatížení 2000 W
Okruh, na kterém je tato zásuvka zapojena, je nutné jistit 16A jističem
Wifi standard: 2.4GHz 802.11 b/g/n
Wifi frekvence: 2.412-2.462GHz
Typ zabezpečení: WEP/TKIP/AES/WPA-PSK/WPA2-PSK
Provozní teplota: 0oC-40oC
Certifikace: CE/RoHS/FCC
Hmotnost: 100 g
Rozměry: 40 mm v průměru x 70 mm (celková délka včetně kolíků); část, která vystupuje ze zdi, má 32 mm
Materiál: ABS V0 Odolný vůči hoření
UPOZORNĚNÍ: Zásuvka po vypnutí rozpojí kontakt, který je na pravé straně. Norma ČSN 33 2000-4-46 umožňuje v pevných zásuvkách zapojení pracovního vodiče na obou stranách, nicméně je v ČR standardem zapojovat "fázi" vlevo. V takovém případě to znamená, že i po vypnutí této zásuvky bude v levé zdířce stále neodpojená fáze. Z tohoto důvodu není možné používat podobné zásuvky pro bezpečné odpojení spotřebiče. V případě jakékoliv manipulace se spotřebičem, která by mohla způsobit úraz elektrickým proudem, spotřebič fyzicky odpojte ze zásuvky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: